Tomáš Pfeiffer dostal od Josefa Zezulky možnost napojení a tím i schopnost znát pravdu takovou jaká je, aniž by se musel učit. Toto napojení na vědomí přinašeče však mělo jednu zcela nepřekročitelnou podmínku, Tomáš se nesměl rozevřít jiným vlivům a směrům. Bohužel tuto podmínku v Indii nesplnil a o čistotu napojení po cca dvaceti letech v roce 2015 definitivně přišel.
Ovšem tento fakt si Tomáš nepřizná a dál jedná v milném domnění, že je „pověřen ke všemu co učiní“. Ve skutečnosti je však jeho vědomí napojené na indické entity a vlivy, které přes jeho podvědomí manipulují jeho vědomím. Již není biotronik – sanátor, ale stal se „indickým mágem“ čerpající „léčebné síly“ ze starobylé a temné „pyramidy braní a dávání“. Naneštěstí selhali i nekritičtí věřící církve SJZ, kteří z pohodlnosti a slepé víry jen slepě následují Tomáše a tím i indické entity a deformace.
Tomáš i věřící SJZ se stali součástí starobylého a hluboce deformovaného pyramidálního systému braní a dávání. Tomáš vystavěl nové učení (filosofii bytí) na starých a deformovaných základech struktury církve a indických nerovnovážných vlivech. Každý (a třeba i nový) člen církve SJZ se již jen členstvím v této církvi stává součástí indického deformovaného systému braní a dávání a tím zamlžuje nový systém epochy Vodnáře – BYTÍ.
Rovnovážná filosofie bytí přinašeče vědění J. Zezulky je zamlžena. Národ přinašeče selhává a ztrácí ochranu, což se poslední roky velmi prohlubuje a zrcadlí ve všech směrech (hmotných i duchovních). Kognitivní disonance víry v pověření a pověřeného zamlžuje členům církve SJZ schopnost vnímat životní faktum a pochopit hloubku selhání a nevyhnutelných důsledků.
Myšlenky Josefa Zezulky k tématu pověření (str. 118-119 – BYTÍ)
„Apoštolovi Petrovi také rozevřel možnost, která spočívala v tom, že Petr nejen už za života Ježíše, ale i po jeho smrti bude moci přijmout do své mysli pravdu bytí takovou, jaká ve skutečnosti je, aniž by mu ji kdokoliv vysvětloval.“
„Není to schopnost znát přímo, tak jako měl Ježíš, ale je to schopnost napojit se na přinašeče a čerpat z něho.“
„Jenomže když mu tuto schopnost předával, jistě ho upozornil, že je to možné jen tehdy, jestliže zůstane v jeho vlivové oblasti a oddělí a distancuje se od jiných směrů a jejich vlivů.“
„Jenomže po Ježíšově smrti navázali Petrovi následníci spojení se starými vlivy a v jejich intencích stavěli nové učení.“
„Petrovi následníci tím, že přetrhali spojení, znemožnili si správný příjem a zrušili možnost předávat dál hlavám církve schopnost přímého napojení na Ježíše.“
„Tu schopnost, kterou se domnívali mít pozdější papežové a kterou představovali jako „neomylnost.“
Další stěžejní myšlenky Josefa Zezulky
„Ti, kteří jsou během života kolem něho (přinašeče) a kteří mají z jeho poučování dělat nauku, ti se také vždy neosvědčí. Obyčejně pak sklouznou zpět do dřívějších vlivů, kde se přece jen cítí pohodlněji.“
„Koukejte kolik je na světě sekt ve všech náboženstvích. Ať je to křesťanství nebo indické. Co se v těch sektách v Indii děje? Jakým naivnostem se tam věří? Můžeme se potom divit, že velmi vyspělý člověk bude materialista?“
„Najdeme-li pak učení, o kterém víme, že je správné, pak je nejvýše nutné odpoutat se od starého a chybného, aby jeho vliv pěstovaný a zesílený lidstvem dlouhou dobu, nám přes naše podvědomí nezkresloval vědomí.“
„Víte, že jsem vám říkával: Mějte svoji kritičnost! Rozlišujte, uvažujte! Není všechno tak, jak se to lidstvu předkládá. Myslím to v těch duchovních věcech. Je tady hodně naivity, hodně překrouceného a není to vinou těch, kteří to přinesli.
Je to vinou roznašečů a příjemců.
Záleží na tom, aby se každý snažil mít soudnost.“
………………………..
PRAVDU HLEDAT, MLUVIT A ŽÍT.
A-Ž